Nesrin Kolonyaları

Nesrin Kolonyaları Tic. Paz. Ltd. Şti. 1980 yılından beri özellikle Kolonya olmak üzere Kozmetik ve Temizlik ürünleri üreterek sektöre hizmet vermektedir. Geçtiğimiz yıllar içinde sürekli olarak kendini yenileyen Nesrin Kolonyaları, güncel yeniliklere ve ihtiyaçlara göre ürün yelpazesini de sürekli olarak genişletmiştir.  Kolonya üretiminde yılların verdiği tecrübe, güven, zengin çeşit ve kaliteli ürün anlayışı ile yurt çapında hızla gelişen işletmemiz piyasalara sunduğumuz yüksek kaliteli kolonya markası Nesrin ve İkbal ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Kalitesini sürekli geliştirmek, üretimini ve ürün kalitesini en üst düzeyde oluşturmak için belirlediği kalite politikası sistemi kurarak doğaya dost kolonya ürünlerini gereklerini yerine getirerek üretmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına dayalı firmamız toptan ve perakende satışı ile hizmet vermektedir.

Şehir dışındaki müşterilerimize çok kısa sürede kargo ile gönderi imkanı sunan Nesrin Kolonyaları, en çok talep gören ürün çeşitlerini bulundurmayı ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke haline getirmiştir.

Prensiplerimiz

Çeşitlilik

Sürekli kendimizi geliştiriyor günümüz şartlarını uyum sağlıyoruz. Ürünlerimiz ile alakalı sizlerden gelen geri bildirimleri değerlendirip ürün çeşitliliğimizi arttırıyoruz.

Sağlıklı Ürünler

Nesrin kolonyaları sağlık bakanlığından onaylı bir firmadır. Sizlerin sağlığı bütün ticari kaygılarımızdan daha önemlidir. Bu konunun bilincinde olmayı daima sürdüreceğiz.

Doğaya Dost

Ürünlerimizin doğaya verdiği zararları minimize etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kullanmakta olduğumuz ham maddeleri bir çok test’den geçiriyor daha sonra üretime başlıyoruz.

Fiyatta Lider

Nesrin kolonyaları olarak bizler fiyat politikamızı belirlerken siz değerli müşterilerimizin bütçelerini düşünerek rekabetçi piyasada ayakta kalmaya çalışıyoruz.
nesrin-logo (2)

Serkan Değirmenci

CEO
“Nesrin kolonyaları olarak 1950’den beri devam eden gelenek sloganıyla çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimiz için üretmeye devam edeceğiz.”

Bizimle farklı kanallardan iletişim kurabilirsiniz.